Zumba, Zumbanın İnanılmaz Faydaları!!

Zumba Nedir?

Zumba Dans ederek kilo verme ve sıkılaşmanın en keyifli yoludur. Son zamanlarda popülerliğini sürekli koruyan eğlenceli bir kardiyo çalışmasıdır. Grup ders çalışması olarak motivasyonu yüksek, eğlenceli ve ideal kilo değişim hedeflemesinde etkili sonuç vermektedir.

Transform Gym Zumba ; Grup ders eğitim programları ile birlikte, hem dans eder, hem sağlıklı bir form kazanımı ve kondisyon elde edersiniz. Etkili dans figürlerini eğlenerek öğrenmenize olanak sağlar. Günlük hayatın stresinden eğlenceli bir şekilde uzaklaşırken aynı zamanda kendinizi daha mutlu hissetmenize olanak sağlayacaktır. Katı kuralları olmayan, tamamen dans ederken keyif almanıza odaklanır.

Antalya Zumba Salonu | Transform Gym

Transform Gym, Zumba Eğitimleri

Pazartesi, Çarşamba, Cuma

HAFTADA 3/ AYDA 12 SEANS

18:15-19-15 saatleri arası

Grup ders eğitim programları, haftanın 3 günü 1 er saatlik dersler şeklinde yapılmaktadır. Bayanlara öze bayan hoca eşliğinde grup ders eğitim programı olarak uygulanmaktadır. Grup ders çalışmaları hızlı bir şekilde kilo vermek için oldukça etkilidir. Egzersiz hareketleri ve dans harmanlanarak, yapılan ders çalışmaları ile metabolizmanız hızlanarak etkili bir şekilde kilo verir, sıkılaşır ve kondisyon elde edersiniz. Böylelikle hayatınızda aktif ve enerjik olursunuz. Motivasyonu Yüksek, Enerji Dolu Spor programı. Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz.

Zumbanın faydaları nelerdir grup ders programları ile kilo verebilirmiyim? gibi sorularınız için tıklayınız. Ders programları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için “Fiyat Listemize” göz atabilir yada youtube zumba dans videoları için tıklayınız.

 

 

 

Zumba, Zumbanın İnanılmaz Faydaları!!” te bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

 

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki kişilerden birine tıklayın.

× Canlı Destek