Sağlıklı Bir Yaşam İçin Kilo Nasıl Alınır? – Transform Gym

Sağlıklı Kilo Almak!!!!

Sağlıklı Kilo Almak İstiyorum Fakat Nasıl Bir yol İzlemeniz Gerektiğini Bilmiyorum Diyorsanız Merak Etmeyin Sandığınız Kadar Karmaşık Değil Sizin İçin Buradayız.

Kilo almak, sadece yeme içme alışkanlıklarınızı değiştirmekle ilgili değildir. Sağlıklı bir şekilde kilo almak, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besinleri alırken aynı zamanda egzersiz yaparak vücudunuzu güçlendirmeyi de içerir.

Transform Gym olarak, size sağlıklı bir şekilde kilo alma konusunda yardımcı olmak için uzman eğitmenlerimizle birlikte çalışıyoruz. Sağlıklı beslenme alışkanlıklarınızı geliştirirken, vücut tipinize uygun egzersiz programları oluşturarak ideal kilonuza ulaşmanızı sağlıyoruz.

Teknoloji Seninle

Kişiye Özel Programlanan, Antibakteriyel, Giyilebilir Teknoloji Gym Suit İle Her Alanda Birebir Yapılır.

Ems İle 25 Dakika Da FİT OL!!

Yoğun İş Temposu İle Günlük Hayatta Spor Yapma Fırsatı Bulamayanlar İçin Hızlı Ve Etkili Bir Şekilde Vücut Şekillendirme İmkanı SunanEtkili bir Gelişim Sistemidir.

ÜYELİK HİZMETLERİ

Günlük Kalori İhtiyacı Hesaplamalarından, önerilen besin gruplarına kadar her şeyi ele alıyoruz. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu enerjiyi alırken, aynı zamanda egzersiz yaparak kaslarınızı güçlendirmenize yardımcı olacak egzersiz programları ile birlikte kas inşanızı en sağlıklıklı ve kalıcı birşekilde sunuyoruz

Transform Gym | Antalya Fitnes Salonu

Kişiye özel, alanında uzman eğitmenler eşliğinde oluşturulan kişiye özel egzersiz programları ile çok daha sağlıklı ve çok daha hızlı sonuç.

Kişinin Performans Kriterleri Ve Hedeflerine Yönelik Özel Programlama İmkanı, Transform Gym

  • Sağlık Koşullarınıza Ve Spor Geçmişinize Uygun Planlama
Kişlo Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Atletik Performans ve Medikal Fitness

Profesyonel eğitmenler eşliğinde, endurans kuvvet kazanım çalışmaları, pliyo metrik egzersizlerle birlikte balans ve denge çalışmaları, Yapılan bu düzeltici egzersizlerle Eklem ve Omurga problemlerinden kaynaklı diz, ayak bileği özellikle bel ağrıları gibi sorunlar için egzersiz programları dizayn ediyoruz.

 

EMS Nedir?

EMS (Elektriksel Kas Stimülasyonu), kasları düşük seviyeli elektriksel uyarılar kullanarak tetikleyen bir teknolojidir. Bu uyarılar, kasların daha yoğun ve etkili bir şekilde kasılmasını sağlar, bu da kasların güçlenmesine ve büyümesine yardımcı olur. EMS ile kilo alma, Sadece kilo kazanmak isteyenler için değil, aynı zamanda kas kütlesi artışı ve vücut ritmini isteyenler için de ideal bir çözümdür.

daha fazla bilgi al

EMS Fitness İle Kas Güçlendirme Nasıl Olur?

EMS fitness, son zamanlarda popüler hale gelen bir antrenman yöntemidir. Bu yöntem, elektriksel kas uyarıları yoluyla kasları çalıştırarak kas gücü ve dayanıklılığı artırır. Transform Gym olarak EMS Fitness, hizmetlerimizin bir parçası olarak sunuyoruz ve müşterilerimize daha etkili sonuçlar elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Bu makalede, EMS fitnessin kas gücü geliştirme konusunda nasıl etkili olduğunu ele alacağız.

EMS fitness cihazları, kaslara doğrudan elektrik akımı vererek kas hücrelerini çalıştırır. Bu, geleneksel antrenman yöntemlerine göre kas aktivasyonunu artırır ve daha fazla kas lifini çalıştırır. Bu sayede kasların güçlenmesi ve büyümesi sağlanır.

EMS fitness, kısa süreli ve yoğun antrenmanlar sunar. Bu, geleneksel antrenman yöntemlerine göre daha kısa sürede daha fazla kas lifinin çalıştırılmasına olanak tanır. Yapmış olduğunuz geneleksel 4 Fitness antrenmanı etkisinini Yanlızca 25 Dakikalık bir antrenmanda alırsınız.

EMS fitness, sporcuların kas kütlesini artırırken, kaslarını daha hızlı ve daha güçlü bir şekilde çalıştırmalarını sağlar. Bu, sporcuların performansını artırarak daha iyi sonuçlar elde etmelerine yardımcı olur.

EMS fitness, kasların doğru bir şekilde çalışmasını sağladığı için, yaralanma riskini azaltır. Aynı zamanda, cihazların ayarlanabilir olması sayesinde, antrenmanların yoğunluğu ve süresi kişiselleştirilebilir, bu da yaralanma riskini azaltır.

EMS fitness, birçok farklı kas grubunu çalıştırır ve birçok farklı amaç için kullanılabilir. Hem sporcular hem de spor yapmayan kişiler için kas gücü ve dayanıklılığı geliştirmek için harika bir yöntemdir. Hedefiniz İster Kilo Almak İster Sıkılaşmak Olsun Yeni Teknolojiye Hoş Geldiniz.

-29%
Orijinal fiyat: 4,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,200.00 ₺.
-20%
Orijinal fiyat: 5,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,000.00 ₺.
-27%
Orijinal fiyat: 2,200.00 ₺.Şu andaki fiyat: 1,600.00 ₺.
×

 

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki kişilerden birine tıklayın.

× Canlı Destek