Reformer Pilates | Antalya Transform Gym

Reformer Pilates Nedir?

Reformer pilates, özellikle eklemlere baskı yapmadan, güçlü bir kas yapısı geliştirmekte, oldukça etkili bir yöntemdir. Aletli pilates çalışması ile 100 farklı egzersiz hareketi yapılabilmekle beraber, kas dayanıklılığı, laktak konsantrasyonu, pelvik eklem stabilitesi, denge, koordinasyon gibi birçok konuda büyük bir öneme sahiptir ve vücudun belirli bölgelerindeki kas gruplarını çalıştırmaya olanak sağlar.

Antalya Reformer Pilates
Antalya Reformer Pilates
  • Kişiye daha iyi bir duruş, zarafet ve esneklik kazandırır.
  • Skolyoz gibi eklem ve omurga problemlerinin tedavisinde oldukça faydalı. Omurga kaslarınızı çalıştırırarak duruşunuzu düzeltir.
  • Reformer pilatesin kan dolaşımını hızlandırarak, hızlı kilo verme ve yağ yakmanızı sağlar, kalori yakma oranınız artar ve kaslarınız güçlenir.
  • Sırt ve bel ağrılarınının, tedavisinde etkili bir destekçidir.

Kilo verme ve yağ yakma ile detaylı bilgi için “Pilates ile kilo verme yöntemleri” yazımıza geçebilirsiniz.

Antalya Reformer Pilates, Transform Gym

Aletli pilates genel olarak, haftanın, 2 ya da 3 günü 1 er saatlik dersler şeklinde yapılmaktadır. Kişiye özel test materyalleriyle kişinin detaylı postür analizi yapılır, vücut yağ, kas, protein ve mineral ölçümleri alınarak raporlar üyeye verilir. Böylelikle Aylık raporlama düzenli olarak devam etmektedir. Çıkan Analizler doğrultusunda uzman antrenörlerimiz etkili bir antrenman programı oluşturarak, İlk ders kolay hareketlerle başlangıç seviyesi ile başlanır, daha sonra seviye seviye arttırılarak daha fazla güç gerektiren, hareketler yapılır. Kişinin vücut ihtiyaçlarına göre değişerek egzersizler düzenli yapıldığında hızlı bir gelişim gözlenmektedir. Vücudun esnemesini sağlamak, tüm kas gruplarını harekete geçirmek, denge merkezini düzelterek, kişiye esneklik ve koordinasyon becerisi sağlanmaktadır. İdeal kilo değişim hedeflerini gerçekleştirmek için oldukça etkili bir egzersiz, antrenman programıdır.

Haftalık Eğitim Programı

Haftada 2 / Ayda 8 Seans

Haftada 3 / Ayda 12 Seans

Randevulu Sistem

Reformer pilates ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için İletişime Geçiniz.

Mat Pilates Grup Ders Eğitim Programları hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

-29%
Orijinal fiyat: 4,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,200.00 ₺.
-20%
Orijinal fiyat: 5,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,000.00 ₺.
-27%
Orijinal fiyat: 2,200.00 ₺.Şu andaki fiyat: 1,600.00 ₺.

 

×

 

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki kişilerden birine tıklayın.

× Canlı Destek