Personal Trainer (Kişisel antrenör)

KİŞİSEL SPOR KOÇU

Detaylı Vücüt Ölçümleri

Hareket Yeterlilik Testleri

Kişisey Özel Egzersiz Dizaynı

Periodik Raporlama

Spor Danışmanlığı

Transform Gym, Profesyonel Personal Trainer hizmeti sunan spor salonudur. Profesyonel ve deneyimli antrenörlerimiz, kişisel antrenman programlarınızı oluşturarak hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Kilo verme, kas kütlesi arttırma, formda kalma gibi Vücut Geliştirmeye yönelik hedeflerinize özel Egzersiz Dizaynı Oluşturmaktadır.

Üyelik Hizmetleri

Kişisel Antrenman Programlarımızla Hedeflerinize Ulaşın

Spor salonumuzda bulunan deneyimli ve sertifikalı antrenörlerimiz, tamamen size özel olarak tasarlanmış egzersiz programları ve beslenme planları ile sağlıklı bir yaşam tarzına adım atmanızı hedefler.

 Kişisel antrenörlerimiz, hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinleyerek sizin için en uygun egzersiz programını oluşturacak ve sizi adım adım hedefinize ulaştıracaklar.

Ayrıca Salonumuzda, Profesyonel eğitmenler eşliğinde, endurans kuvvet kazanım çalışmaları, pliyo metrik egzersizlerle birlikte balans ve denge çalışmaları, Yapılan bu düzeltici egzersizlerle Eklem ve Omurga problemlerinden kaynaklı diz, ayak bileği özellikle bel ağrıları gibi sorunlar için egzersiz programları dizayn etmekteyiz.

Siz de Transform Gym ailesine katılarak, sağlıklı bir yaşam tarzına adım atın ve hayallerinizdeki forma kavuşun. Hemen bize ulaşın ve kişisel antrenman programlarımızla hedeflerinize ulaşın

Üyelik Hizmetleri

Kişisel ANTRENÖR? -

Kişisel Antrenör Ne İş Yapar? Sağlıklı Bir Yaşamın Anahtarı!

Kişisel antrenörler, sağlıklı bir yaşam tarzına ulaşmak isteyen kişilerin en büyük yardımcısıdır. Fitness ve egzersiz konusunda uzmanlaşmış olan bu profesyoneller, her bireyin kişisel hedeflerine göre özel antrenman programları hazırlarlar.

Kişisel Antrenörlerimiz, her bireyin ihtiyaçlarına uygun olarak hareket ederler. Fitness seviyesine, yaşa, cinsiyete ve özel hedeflere göre özel antrenman programları hazırlarlar. Kilo vermek, kas kütlesi arttırmak, kondisyon geliştirmek veya sadece daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemek isteyenler için doğru adres Transform Gym’dir.

Kişisel antrenörlerimiz, sadece egzersiz programları hazırlamazlar. Aynı zamanda, diyet ve beslenme konusunda da uzmanlaşmışlardır. Sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinmek, kilo vermek veya kas kütlesi arttırmak için doğru beslenme alışkanlıklarını benimsemek, kişisel antrenörlerimizin işlerinin önemli bir parçasıdır.

Antrenörlerimiz sadece fiziksel sağlığı değil, aynı zamanda zihinsel sağlığı da desteklerler. Egzersiz, endorfin salgılanmasını arttırarak stresi azaltır ve zihinsel sağlığı destekler. Aynı zamanda, kişisel antrenörlerimiz, motivasyon sağlamak, hedeflere ulaşmak için planlama yapmak ve hedefleri gerçekleştirmek için gereken motivasyonu sağlamak için de yardımcı olurlar.

Sonuç olarak, kişisel antrenörlerimiz, sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemek isteyen herkes için büyük bir yardımcıdır.

Antalya Transform Gym ‘ in Kişisel Spor Koçları, her bireyin ihtiyaçlarına uygun özel antrenman programları hazırlamakta ve müşterilerine destek sağlamaktadır.

Transform Gym’de Profesyonel Antrenörlerimiz ile Hedeflerinize Ulaşın

Egzersiz yapmak ve sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemek için motivasyona ihtiyacınız varsa, kişisel antrenörlerimiz size yardımcı olabilir. Transform Gym’de bulunan deneyimli ve sertifikalı antrenörlerimiz, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak özel egzersiz programları oluşturur ve size yol gösterirler.

Çalışmaya başlamadan önce, antrenörlerimiz sağlık geçmişinizi ve mevcut durumunuzu gözden geçirirler. Daha sonra, hedeflerinizi, önceliklerinizi ve özel gereksinimlerinizi dikkate alarak size özel bir egzersiz planı hazırlarlar.

Antrenman sırasında, antrenörünüz tekniklerinizi izleyerek ve doğru formda olmanızı sağlayarak size rehberlik eder. Ayrıca, rutininizi değiştirerek egzersizleri ilginç ve zorlu tutarlar, böylece sıkılmaz ve motivasyonunuzu korursunuz.

Transform Gym’de antrenörlerimiz sadece egzersiz programlarınızı değil, aynı zamanda beslenme planlarınızı da oluşturmaktadır. Bu sayede, hedeflerinize daha hızlı ulaşabilir ve sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemenize yardımcı olurlar.

Kişisel antrenörlerimizle birlikte çalışarak, kendinizi daha iyi hissedecek ve en iyi halinize ulaşacaksınız. Hemen Transform Gym’a gelin ve profesyonel antrenörlerimizle tanışın!

Neden Personal Trainer İle Çalışmalıyım

Her insan spor yapıp daha fit bir vücuda sahip olmak isteyebilir. Fakat spor salonuna gittiğinde veya dışarıda doğada spor yapmaya başladığında istediği sonucu bir türlü alamayınca bu hevesi kırılabilir. Transform Gym bünyemizdeki spor koçu arkadaşlarımız size nasıl doğru spor yapılacağı konusunda sizlere yardım edebilir.

Spor salonumuzda daha fit bir vücuda sahip olmak kaslarını kuvvetlendirmek isteyen kişiler bizimle birlikte çalışan ve üyelerimize bilinçli spor yapmak konusunda öncü olan kişisel antrenör kadromuz oldukça uzmandır. Bu ekiple çalışmanın sebeplerinden bazıları ise daha çabuk sonuca ulaşılan egzersiz seçimi yapılabilir.

Fitness merkezimizde iyi bir kişisel spor eğitmeni ile çalışmanın sebeplerinden birisi de vücudunuzu ve anatominizi tanıyarak herhangi bir sağlık ve sakatlık sorunu olmadan yeteri kadar yükleme yapabilmenizdir. Personal trainer ile spor yapmanın başka bir nedeni de spor yapmaya sizi motive etmesidir.

Kişisel Antrenörlerimizle Daha Verimli ve Etkili Bir Egzersiz Deneyimi

Bir personal trainer ile çalışmak, fitness hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak doğru egzersiz programları hazırlanması anlamına gelir. Uzman bir antrenör, spesifik hedeflerinize uygun programlar oluşturarak, size en verimli şekilde çalışmanız için yol gösterecektir.

Kişisel Antrenör Fiyatı Nedir?

Daha fit ve sağlıklı bir yaşam için Personal Trainer ile çalışmak istiyorsanız, öncelikle ücretleri öğrenmek isteyebilirsiniz. Personal Trainer ücretleri, birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ancak Transform Gym’de, kişisel antrenörlerimiz uygun fiyatlarla hizmet verirler. Size özel hazırlanacak antrenman programları ve motivasyon desteği için bütçenizi zorlamadan kişisel antrenörlerimizle çalışabilirsiniz.

Kişisel antrenörlük hizmetleri, spor salonlarında veya özel olarak belirlenen bir yerde verilebilir. Bu hizmetlerin fiyatları ise birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Özellikle antrenörün tecrübesi, eğitimi, seans sıklığı ve süresi, programın detayları gibi faktörler fiyatları etkileyebilir.

Transform Gym olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özel fiyatlandırma seçenekleri sunuyoruz. Antrenman programları kişiye özel hazırlanıyor ve antrenörlerimiz her müşterimizin hedeflerine ulaşması için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Fiyatlarımızın uygun olduğunu ve hizmetlerimizin kalitesinin yüksek olduğunu belirtmek isteriz.

Kişisel Antrenörlerin Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Transform Gym, müşterilerine en kaliteli kişisel antrenör hizmetini sunmak için çalışmaktadır.
Peki kişisel antrenörlerin fiyatını etkileyen faktörler nelerdir? Antrenörün tecrübesi, eğitimi, özellikleri ve hizmetlerin kapsamı gibi birçok faktör fiyatları belirler.
Ancak Transform Gym, müşterilerine uygun fiyatlar sunarak, sağlıklı bir yaşam için kişisel antrenörlerle çalışmanın önemini vurgulamaktadır.
Siz de Transform Gym’de kişisel antrenörlerle çalışarak, hedeflerinize daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kişisel antrenörlük hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizi de Transform Gym ailesine bekliyoruz!

 Üyelik Hizmetleri Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

1 AYLIK ÜYELİK HİZMETİ NE KADAR?

 

TRANSFORM GYM | ANTALYA FİTNES SALONU

Kişiye özel, alanında uzman eğitmenler eşliğinde oluşturulan kişiye özel egzersiz programları ile çok daha sağlıklı ve çok daha hızlı sonuç.

Kişinin Performans Kriterleri Ve Hedeflerine Yönelik Özel Programlama İmkanı, Transform Gym

  • Sağlık Koşullarınıza Ve Spor Geçmişinize Uygun Planlama
Kişlo Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Atletik Performans ve Medikal Fitness

Profesyonel eğitmenler eşliğinde, endurans kuvvet kazanım çalışmaları, pliyo metrik egzersizlerle birlikte balans ve denge çalışmaları, Yapılan bu düzeltici egzersizlerle Eklem ve Omurga problemlerinden kaynaklı diz, ayak bileği özellikle bel ağrıları gibi sorunlar için egzersiz programları dizayn ediyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ AL
-29%
Orijinal fiyat: 4,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,200.00 ₺.
-20%
Orijinal fiyat: 5,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,000.00 ₺.
-27%
Orijinal fiyat: 2,200.00 ₺.Şu andaki fiyat: 1,600.00 ₺.