Personal Trainer ücreti ne kadar? – Transform Gym

Kişisel Bir Spor Eğitmene Sahip Olmanın Maliyeti Nedir?

Sağlıklı bir vücuda kavuşmanın başlıca yollarından birisi de spor yapmaktır. Transform Gym spor merkezimizde sizler için oluşturacağımız size özel kişisel spor ve fitness programları ile daha fit bir vücuda sahip olacaksınız. Özellikle kişisel olarak sizle ilgilenecek eğitmenlerimiz olan personel trainer personelimiz vücut yapınız ve hangi sporun hangi sürede yapmanıza ilişkin sizi takip edecek ve daha hızlı sonuç almanıza katkı sunacaktır.

Kişisel Spor Eğitmeni Fiyatları Ne Kadardır?

Sizlere bilinçli ve oldukça ilgili bir spor hizmeti vermeye gayret ettiğimiz Transform Gym fitness merkezimizde kişisel bir eğitmen ve personel trainer ile spor yapmanıza olanak tanıyoruz. Gruplar halinde veya kendi başınıza spor salonumuzda egzersiz ve çeşitli vücut geliştirme hareketlerini de salonumuza üye olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Fakat iyi bir vücut gelişimi ve kısa zamanda doğru ve vücudunuz için uygun hareketlerle sonuca ulaşmak istiyorsanız Tansform Gym spor merkezimizde kişisel spor koçu ile çalışmanız daha yararlı olacaktır. Merkezimizde kişisel eğitmen için uyguladığımız fiyatlar nasıl bir kişisel eğitim programı almak istediğinize göre değişmektedir. Detaylı Bilgi İçin

Sizler de Transform Gym fitness salonumuza üye olmak ve kişisel antrenör gibi hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz internet sitemiz aracılığı ile üye kaydını gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden üyelik işlemini başlatmak için linke tıklayınız.

Üyelik Hizmetleri
-63%
1,000.00 2,500.00 
-40%
1,500.00 
-20%
500.00 1,800.00