Personal Trainer – Personal Training Nedir? – Transform Gym

Kişisel Antrenör Ne İş Yapar?

Kişisel Antrenör, kişiye özel egzersiz planlamasını hazırlar, antrenman esnasında hareketlerin doğru açıda ve doğru haraketlerini gösterenprofesyonel spor antrenörleridir.Bu Kişiler Federasyona bağlı belge ve seltifikalara sahip alanında uzman kişilerdir.

Sabah erken çıkıp yürüyüş yapmak, belediyenin parklara yerleştirdiği basit spor aletleri ile ısınma hareketleri yapmak amatörce yapılacak sporlardandır. Daha etkili ve kısa sürede forma girmek için ve kas yapısını kuvvetlendirmeye dönük spor yapmanın yöntemi ise kişisel antrenör eşliğinde spor merkezimizde egzersizler yapmaktır.

Kişisel Antrenör ile Nasıl Çalışılır?

Spor merkezlerinde, fitness salonlarında ismini sıklıkla duyduğunuz ve acaba ne iş yapıyor dediğimiz personal trainer ya da daha basit ifade ile kişisel spor antrenörler ne iş yapar merak ediyor olabilirsiniz. Transform Gym spor salonumuzda görev yapan ve üyelerimizin sağlıklı ve bilinçli spor yapmalarına yardımcı olan kişisel spor eğitmenleri bulunmaktadır.

Üyelerimiz ile bizzat ilgilenerek kişisel ve özel olarak vücut yapılarının hangi spora ne kadar elverişli olduğundan istenilen görünüm ve kas kütlesi için hangi bölgelerin geliştirilmesi gerektiğine spor koçu hocalarımız gerekli yönlendirmeleri işini yaparlar.

Sporla ve kas gelişimi ile yeni ilgilenmeye başlayan bu konulara yabancı üyelerimizin Transform Gym fitness salonumuzun değerli personal trainer eğitmenleri ile hem vücutlarını hem de spor hakkında tecrübeli hocalarımızdan bilgi almaları önemlidir.

Kişisel Antrenör ile Çalışmanın Fiyatı Ne Kadar?

Kaliteli ve bilinçli spor yapmaya karar veren kişilerin Transform Gym merkezimize aylık veya yıllık üyelik yaptırarak hayatlarına sporu öncelikli bir noktaya koymaları mümkündür. Üyelerimiz kendileri gelip spor aletlerimiz ile egzersiz yapabilecekleri gibi kişisel antrenör arkadaşlarımızdan da belirli bir ek ücret karşılığında planlı ve profesyonel spor eğitimi alabilirler.

Haftanın hangi günlerinde spor yapmak istediklerini belirleyen üyelerimizin uygun olduğu bugünlerde kendileri ile ilgilenecek, eğitimli ve alanında uzman spor koçu hocalarımızdan alacakları hizmetin ücreti bütçenizi fazla yormayacak bir tutardır. Transform Gym fitness solonu ve spor salonumuzda kişisel antrenör fiyatımız üyelik boyunca, “Fiyatlar Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız.”

Spora gönül veren siz değerli misafirlerimiz internet sitemiz aracılığı ile Transform Gym ailesine katılarak üye olabilirsiniz. Üyelik Hizmetleri Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Personal Tarainer ile Çalışma Sebepleri Nelerdir?

Her insan spor yapıp daha fit bir vücuda sahip olmak isteyebilir. Fakat spor salonuna gittiğinde veya dışarıda doğada spor yapmaya başladığında istediği sonucu bir türlü alamayınca bu hevesi kırılabilir. Transform Gym bünyemizdeki spor koçu arkadaşlarımız size nasıl doğru spor yapılacağı konusunda sizlere yardım edebilir.

Spor salonumuzda daha fit bir vücuda sahip olmak kaslarını kuvvetlendirmek isteyen kişiler bizimle birlikte çalışan ve üyelerimize bilinçli spor yapmak konusunda öncü olan kişisel antrenör kadromuz oldukça uzmandır. Bu ekiple çalışmanın sebeplerinden bazıları ise daha çabuk sonuca ulaşılan egzersiz seçimi yapılabilir.

Fitness merkezimizde iyi bir kişisel spor eğitmeni ile çalışmanın sebeplerinden birisi de vücudunuzu ve anatominizi tanıyarak herhangi bir sağlık ve sakatlık sorunu olmadan yeteri kadar yükleme yapabilmenizdir. Personal trainer ile spor yapmanın başka bir nedeni de spor yapmaya sizi motive etmesidir.

Kişisel Spor Eğitmeni Fiyatları Ne Kadardır?

Sizlere bilinçli ve oldukça ilgili bir spor hizmeti vermeye gayret ettiğimiz Transform Gym fitness merkezimizde kişisel bir eğitmen ve personel trainer ile spor yapmanıza olanak tanıyoruz. Gruplar halinde veya kendi başınıza spor salonumuzda egzersiz ve çeşitli vücut geliştirme hareketlerini de salonumuza üye olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Fakat iyi bir vücut gelişimi ve kısa zamanda doğru ve vücudunuz için uygun hareketlerle sonuca ulaşmak istiyorsanız Tansform Gym spor merkezimizde kişisel spor koçu ile çalışmanız daha yararlı olacaktır. Merkezimizde kişisel eğitmen için uyguladığımız fiyatlar nasıl bir kişisel eğitim programı almak istediğinize göre değişmektedir. Detaylı Bilgi İçin

Sizler de Transform Gym fitness salonumuza üye olmak ve kişisel antrenör gibi hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz internet sitemiz aracılığı ile üye kaydını gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden üyelik işlemini başlatmak için linke tıklayınız.

-63%
1,000.00 2,500.00 
-40%
1,500.00 
-20%
500.00 1,800.00