Personal Trainer İle Çalışmak İstiyorum! Transform Gym

İyi Bir Personal Trainer Nasıl Olmalı?

Spor merkezleri çeşitli spor aletleri ve profesyonel spor eğitmenleri ile spor yapılabilen yerlerdir. Transform Gym Fitness merkezi olarak sizlerin spor yapabileceği oldukça konforlu bir spor salonu olarak hem spor yapmanıza hem pilates ve dans gibi eğlenceli aktivitelerinize ev sahipliği yapıyoruz.

İyi Personal Trainer Nasıl Anlaşılır?

İnsanlar bazen kilo vermek bazen daha da sıkılaşmak kimi zaman ise kaslı bir vücuda sahip olmak için spor salonlarına gidebilir. Transform Gym spor salonunda kendi spor yapıp kaslarınızı kuvvetlendirebileceğiniz gibi personal trainer yardımı ile daha bilinçli bir spor planı yapabilirsiniz.

Spor eğitmenleri ilgili eğitim ve sertifikalara sahip, insan vücudu ve anatomisini tanıyan, sağlık hakkında yeterli bilgiye sahip kişisel antrenör olarak fitness merkezimizde siz değerli spor sever misafirlerimize destek olmaktadır.

Personal Trainer Nasıl Olunur?

Bünyemizde sizlerin spor yapmalarına, vücudunuzdaki kasları tanıyarak bilinçli ve farkındalık ile kuvvetlenip forma girmelerine destek olan spor koçu hocalarımız tecrübeli ve eğitimleri üst seviyede olan kişilerdir.

Personel trainer olabilmek için gerekli bilgi ve beceriye sahip olduğunun sertifikalarla belgelendirmesi ve uzun bir deneyim gerektirir.

Spor merkezimiz Transform Gym salonumuzda kişisel antrenör olarak görev yapan çalışma arkadaşlarımız işlerinde başarılı oldukları kadar ahlaki ve etik değerleri yüksek beraber çalışacağı salon üyelerimizin etkili spor yapmalarına kıymet veren kişilerdir.

Fazla kilolarınız olabilir, yaza girerken daha sıkı bir vücut istiyor olabilirsiniz. Spor salonumuz Transform Gym fitness merkezimize rahatlıkla internet sitemizden üyelik kaydı oluşturabilirsiniz. İnternet sayfamızın üyelik hizmetleri yazan kısmından üyelik için gereken e adımları takip ederek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Personal Tarainer ile Çalışma Sebepleri Nelerdir?

Her insan spor yapıp daha fit bir vücuda sahip olmak isteyebilir. Fakat spor salonuna gittiğinde veya dışarıda doğada spor yapmaya başladığında istediği sonucu bir türlü alamayınca bu hevesi kırılabilir. Transform Gym bünyemizdeki spor koçu arkadaşlarımız size nasıl doğru spor yapılacağı konusunda sizlere yardım edebilir.

Spor salonumuzda daha fit bir vücuda sahip olmak kaslarını kuvvetlendirmek isteyen kişiler bizimle birlikte çalışan ve üyelerimize bilinçli spor yapmak konusunda öncü olan kişisel antrenör kadromuz oldukça uzmandır. Bu ekiple çalışmanın sebeplerinden bazıları ise daha çabuk sonuca ulaşılan egzersiz seçimi yapılabilir.

Fitness merkezimizde iyi bir kişisel spor eğitmeni ile çalışmanın sebeplerinden birisi de vücudunuzu ve anatominizi tanıyarak herhangi bir sağlık ve sakatlık sorunu olmadan yeteri kadar yükleme yapabilmenizdir. Personal trainer ile spor yapmanın başka bir nedeni de spor yapmaya sizi motive etmesidir.

Kişisel Spor Eğitmeni Fiyatları Ne Kadardır?

Sizlere bilinçli ve oldukça ilgili bir spor hizmeti vermeye gayret ettiğimiz Transform Gym fitness merkezimizde kişisel bir eğitmen ve personel trainer ile spor yapmanıza olanak tanıyoruz. Gruplar halinde veya kendi başınıza spor salonumuzda egzersiz ve çeşitli vücut geliştirme hareketlerini de salonumuza üye olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Fakat iyi bir vücut gelişimi ve kısa zamanda doğru ve vücudunuz için uygun hareketlerle sonuca ulaşmak istiyorsanız Tansform Gym spor merkezimizde kişisel spor koçu ile çalışmanız daha yararlı olacaktır. Merkezimizde kişisel eğitmen için uyguladığımız fiyatlar nasıl bir kişisel eğitim programı almak istediğinize göre değişmektedir. Detaylı Bilgi İçin

Sizler de Transform Gym fitness salonumuza üye olmak ve kişisel antrenör gibi hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz internet sitemiz aracılığı ile üye kaydını gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden üyelik işlemini başlatmak için linke tıklayınız.

-63%
1,000.00 2,500.00 
-40%
1,500.00 
-20%
500.00 1,800.00