Neden Personal Trainer ile Çalışmalıyım? – Transform Gym

Neden Personal Trainer ile Çalışmalıyım?

Personal Trainer ile Yani Kişisel Antrenör Eşliğinde Çalışmak hedeflerinize etkili, kalıcı ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Personal Training Size Özel dizayn etmiş olduğu egzersiz programını uygulatırken hem motive olur hemde detaylı vücut ölçümlerinizi periyodik raporlar.

Personal Tarainer ile Çalışma Sebepleri Nelerdir?

Her insan spor yapıp daha fit bir vücuda sahip olmak isteyebilir. Fakat spor salonuna gittiğinde veya dışarıda doğada spor yapmaya başladığında istediği sonucu bir türlü alamayınca bu hevesi kırılabilir. Transform Gym bünyemizdeki spor koçu arkadaşlarımız size nasıl doğru spor yapılacağı konusunda sizlere yardım edebilir.

Spor salonumuzda daha fit bir vücuda sahip olmak kaslarını kuvvetlendirmek isteyen kişiler bizimle birlikte çalışan ve üyelerimize bilinçli spor yapmak konusunda öncü olan kişisel antrenör kadromuz oldukça uzmandır. Bu ekiple çalışmanın sebeplerinden bazıları ise daha çabuk sonuca ulaşılan egzersiz seçimi yapılabilir.

Fitness merkezimizde iyi bir kişisel spor eğitmeni ile çalışmanın sebeplerinden birisi de vücudunuzu ve anatominizi tanıyarak herhangi bir sağlık ve sakatlık sorunu olmadan yeteri kadar yükleme yapabilmenizdir. Personal trainer ile spor yapmanın başka bir nedeni de spor yapmaya sizi motive etmesi olarak söyleyebiliriz.

Kişisel Spor Eğitmeni Fiyatları Ne Kadardır?

Sizlere bilinçli ve oldukça ilgili bir spor hizmeti vermeye gayret ettiğimiz Transform Gym fitness merkezimizde kişisel bir eğitmen ve personel trainer ile spor yapmanıza olanak tanıyoruz. Gruplar halinde veya kendi başınıza spor salonumuzda egzersiz ve çeşitli vücut geliştirme hareketlerini de salonumuza üye olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Fakat iyi bir vücut gelişimi ve kısa zamanda doğru ve vücudunuz için uygun hareketlerle sonuca ulaşmak istiyorsanız Tansform Gym spor merkezimizde kişisel spor koçu ile çalışmanız daha yararlı olacaktır. Merkezimizde kişisel eğitmen için uyguladığımız fiyatlar nasıl bir kişisel eğitim programı almak istediğinize göre değişmektedir. Detaylı Bilgi İçin

Sizler de Transform Gym fitness salonumuza üye olmak ve kişisel antrenör gibi hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz internet sitemiz aracılığı ile üye kaydını gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden üyelik işlemini başlatmak için linke tıklayınız.

Üyelik Hizmetleri
-63%
1,000.00 2,500.00 
-40%
1,500.00 
-20%
500.00 1,800.00