Ems Yapmanız İçin 10 Sebep!

Ems Nedir?

EMS sistemini tam olarak algılayabilmek için günlük hayatımızda da vücudumuzun kasları uyarabilmek için benzer akımlar gönderdiğini bilmek önemlidir. EMS fitness sistemi ile bu doğal etkinin kullanılması ve bu sayede daha etkili ve yoğun antrenmanların yapılması hedeflenir. Ems hizmetimizden faydalanarak spor sürecinizi çok daha verimli hale getirebilirsiniz.

Neden Ems Yapmalısınız?

Son günlerde hızlı kilo vermek, çok daha hızlı ve sağlıklı kilo almak için

EMS  tekniğini bir çok alanda görmemiz mümkün. EMS birçok özelliğiyle öne çıkıyor. Peki, neden EMS kullanmalısınız? İşte EMS sisteminden faydalanmak için sebepler;

Ems ile Zamandan Tasarruf Edin!!

EMS’nin sağladığı en büyük faydalardan bir tanesi zamandan tasarruf sağlanmasıdır. EMS sistemi ile birlikte verim olarak aynı antrenmanları çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün hale gelir. Haftada 3 gün 25 dakikalık antrenmanların yapılması yeterli olacaktır. EMS sistemi bu yönüyle birçok kişinin dikkatini çekmektedir diyebiliriz

Teknoloji Seninle

Kişiye Özel Programlanan, Antibakteriyel, Giyilebilir Teknoloji Gym Suit İle Her Alanda Birebir Yapılır.

Ems İle 25 Dakika Da FİT OL!!

Yoğun İş Temposu İle Günlük Hayatta Spor Yapma Fırsatı Bulamayanlar İçin Hızlı Ve Etkili Bir Şekilde Vücut Şekillendirme İmkanı SunanEtkili bir Gelişim Sistemidir.

İLETİŞİM ÜYELİK HİZMETLERİ

Ems Fitnes Kas Sistemini Dengeliyor!

Hızlı kilo verme sistemi EMS gibi kullanım alanları olan bu teknik, kas sistemini de dengelemektedir. Kas sisteminin dengeli bir şekilde çalışmasını sağlamak hem kilo verme hem de fitness sporu açısından son derece önemli bir bulgu olarak öne çıkar. EMS sisteminin bu noktada sağladığı en büyük avantaj istenilen kas gruplarının çalıştırılmasını sağlayabilmektir. Böylece kas sisteminin dengeli bir şekilde gelişmesi de sağlanmış olur.

Ems ile Eklemlere Baskı Yapmadan Gelişirsiniz

Eklem tedavisi gören kişilerde ağırlık kaldırılması gibi durumlar zaman zaman sakıncalı bir hal alabilmektedir. Bu nedenden dolayı tedavi gören kişilerde ağırlık kaldırılması sınırlandırılabilmektedir. EMS fitness sistemi ile eklemlerinize yük bindirmeden antrenman yapmanız mümkün hale gelecektir. Ayrıca eklem tedavisinde de aktif olarak kullanılmakta olan bir yöntemdir.

Hızlı Yağ Yakmak için tercih edilen Ems Fitness

Daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi EMS sistemi yağ yakılmasında son derece etkili ve hızlı bir yöntem olarak bilinmektedir. Atp Depolarını hızlı boşaltarak yağ yakım sürecini etkili bir şekilde hızlandırmaktadır. 4 Antrenman Şiddetini 25 Dakikada Alır ve bunu eklemlere baskı yapmadan kolaylıkla elde edersiniz.

Ems Fitness ile Dik Bir Duruş!! 25 Dakikada Fit Ol!!

Vücutta kritik öneme sahip olan tüm kas gruplarına doğrudan etki etme özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde duruş bozukluğu bulunan kişilerde tedavi amaçlı olarak kullanılabilmektedir. Düzenli bir şekilde ve doğru yöntemler izlenerek kullanıldığı takdirde duruş bozukluğunu ortadan kaldırmaya yardımcı olduğunu söylemek mümkündür.

            EMS, ana kas gruplarına doğrudan etki ederek kas yapılmasına yardımcı olur.

Spor esnasında yaşanılan sakatlıkların ardından rehabilitasyon süreci son derece önemli bir nokta olarak öne çıkmaktadır. Sporcularımıza Eklemlere baskı yapmadan tekrar eski kuvvet fazlarının gelişimi ve rehabilitasyonda da EMS sistemi kullanılmaktadır.

            Selülit günümüzde özellikle de kadınların sıkça şikayetçi olduğu bir durum olarak öne çıkmaktadır. EMS sistemi sayesinde selülitlerin ortadan kaldırılması ve buna bağlı olarak oluşan estetik kaygıların giderilmesi mümkündür. Bu nedenle birçok kişi bölgesel olarak EMS sistemini kullanmaktadır.

EMS sistemi kullanılarak yapılan ameliyatlarda kaslar, normalde olduğundan çok daha fazla kasılmaktadır. Bu nedenle kaslar daha çabuk yorulurlar ve dayanıklılık antrenmanları daha çabuk biter. Ayrıca dayanıklılığın arttırılmasına da yardımcı olur.

-29%
Orijinal fiyat: 4,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,200.00 ₺.
-20%
Orijinal fiyat: 5,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,000.00 ₺.
-27%
Orijinal fiyat: 2,200.00 ₺.Şu andaki fiyat: 1,600.00 ₺.
×

 

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki kişilerden birine tıklayın.

× Canlı Destek