Kişisel Antrenörlerimizle Hedeflerinize Ulaşın! – Transform Gym

Personel Trainer | Kişiye Özel Egzersiz Dizaynı

Kişisel antrenör arayışınızda doğru yerdesiniz! Transform Gym olarak, size en iyi kişisel antrenörleri sunarak hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler Eşliğinde , Kişinin Sağlığı Ve Güvenliği Göz Önünde Bulundurularak, Endurans Çalışmaları, Pliyo Metrik Egzersizlerle Birlikte, Balans Ve Denge Çalışmaları, Yapılan Bu Düzeltici Egzersizlerle, Mobilite Problemlerinden Kaynaklı Diz, Ayak Bileği Özellikle Bel Ağrıları Gibi Sorunlar İçin Fonksiyonel Egzersiz Programları Dizayn Ediyoruz.

 

Global Postür Analizi, Fonksiyonel Hareket Yeterlilik Testleriyle Kişiye Özel Egzersiz Dizaynı. Kişiye Özel Raporlama. Vücut Yağ, Protein, Kas, Mineral Oranları Ölçümleriyle Kişinin Fonksiyonel Egzersiz Planlamasını Kişiye Özel Dizayn Ediyoruz.

Birçok insan, spor salonunda dolaşırken hangi egzersizleri yapacağı veya nasıl bir diyet programı izleyeceği konusunda endişe duyar. Bu noktada, profesyonel bir kişisel antrenörün yardımı büyük önem taşır. Kişisel antrenörlerimiz, size özel bir egzersiz programı hazırlayarak hedeflerinize ulaşmanızı sağlarlar. Ayrıca, size uygun bir beslenme planı da sunarak sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemenize yardımcı olurlar.

Kişisel antrenörlerimiz, spor salonunda veya evinizde yapabileceğiniz egzersizleri size öğretirler. Ayrıca, doğru egzersiz tekniklerini kullanmanızı ve sakatlanma riskini en aza indirmenizi sağlarlar. Hedeflerinize ulaşmak için size motivasyon ve desteğe ihtiyacınız olduğunda da yanınızda olurlar.

Transform Gym’de, deneyimli ve sertifikalı kişisel antrenörlerimizle size özel bir egzersiz programı sunarak, hedeflerinize en hızlı ve en sağlıklı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Siz de bizimle iletişime geçin ve kişisel antrenörlerimizin yardımı ile en iyi versiyonunuza kavuşun!

RANDEVU AL

 

Fonksiyonel Hareket Yeterlilik Testi | Personel Trainer

Kas Dengesizliğinden Kaynaklı Hareket Kısıtlılıkları İçin, Kişiye Özel Egzersiz Dizaynı. Endurans Kuvvet Çalışmaları İle Kordinasyon Beceri Gelişimi.

Sizin İçin Uygun Olan Egzersiz Planlamasının Nasıl Olacağını Alanında Uzman Eğitmenlerimiz İle Birlikte Planlıyor, Belirlemiş Olduğunuz Randevu Saatinde Eğitmenlerimiz İle Birlikte Bire Bir Uyguluyoruz. 

Personal Trainer - Kişiye Özel Antrenör | Transform Gym

Ücretsiz Global Postür Analizi | Profesyonel Spor Koçları

 

Hangi Egzersiz Hareketini Hangi Açı İle Yapmalısınız. Medikal Fitnes Planlaması.

Bel Ağrısı, Diz Ağrıları, Mobilite Problemleri Gibi Kaybedilen Hareket Aktivasyonları İçin Kişiye Özel Fonksiyonel Egzersiz Dizaynı

Transform Gym Spor Salonu: Detaylı Vücut Ölçümü ve Periodik Raporlama

Detaylı Vücut Ölçümü | Periyodik Raporlama, Kişiye Özel Antrenör

Düzenli Olarak Kişisel Ölçümlerinizi Alıyor. Periyodik Olarak Raporluyoruz. 

  • Vücut Yağ Oranı
  • Vücut Kas Oranı
  • Protein Oranları
  • Mineral Oranları
  • Karaciğer Yağlanma Analizi
  • Vücut Kitle İndeksi

 

Transform Fitness

Profesyonel Spor Koçları İle Mülakatlara Hazırlık

Ülkemizin güvenliğini sağlayan güvenlik kolları personellerimizin için sınavda başarı oranları artırmaları için hazırlamış olduğumuz atletik performans hazırlık programları.

Pöh, pomem,msü, bekçilik ve meslek edinmek isteyen gençlerimize profesyonel eğitmenler eşliğinde hazırlanmış kişiye özel antrenman dizaynı.

Kişisel Antrenör | Transform Gym

Antalya en iyi personel trainer | transform gym

Sağlık İçin Spor!!

-29%
Orijinal fiyat: 4,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,200.00 ₺.
-20%
Orijinal fiyat: 5,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,000.00 ₺.
-27%
Orijinal fiyat: 2,200.00 ₺.Şu andaki fiyat: 1,600.00 ₺.

Personel Trainer Çalışmaları İle Medikal Fitnes, Periyodik Raporlama, Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz.

×

 

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki kişilerden birine tıklayın.

× Canlı Destek