Hızlı Vücut Şekillendirme Sistmi Ems Yapmanız İçin 10 Sebep

Ems Nedir?

EMS nedir sorusunun cevabı özellikle de son zamanlarda birçok kişi tarafından merak edilen bir konu olarak dikkat çekiyor. EMS, Elektrikli kas uyarılmasının kısaltması olarak bilinmektedir. Teknik olarak oldukça düşük elektrik akımları ile gerçekleştirilen bir antrenmandır.

EMS sistemini tam olarak algılayabilmek için günlük hayatımızda da vücudumuzun kasları uyarabilmek için benzer akımlar gönderdiğini bilmek önemlidir. EMS fitness sistemi ile bu doğal etkinin kullanılması ve bu sayede daha etkili ve yoğun antrenmanların yapılması hedeflenir. Antalya EMS salonu hizmetimizden faydalanarak spor sürecinizi çok daha verimli hale getirebilirsiniz.

Neden Ems Yapmalısınız?

Son günlerde hızlı kilo vermek için EMS gibi birçok farklı EMS tekniği kullanım alanını görmemiz mümkün. EMS birçok özelliğiyle öne çıkıyor. Peki, neden EMS kullanmalısınız? İşte EMS sisteminden faydalanmak için sebepler;

Ems ile Zamandan Tasarruf Edin!!

EMS’nin sağladığı en büyük faydalardan bir tanesi zamandan tasarruf sağlanmasıdır. EMS sistemi ile birlikte verim olarak aynı antrenmanları çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün hale gelir. Haftada 3 gün 25 dakikalık antrenmanların yapılması yeterli olacaktır. EMS sistemi bu yönüyle birçok kişinin dikkatini çekmektedir diyebiliriz

Ems Fitnes Kas Sistemini Dengeliyor

Hızlı kilo verme sistemi EMS gibi kullanım alanları olan bu teknik, kas sistemini de dengelemektedir. Kas sisteminin dengeli bir şekilde çalışmasını sağlamak hem kilo verme hem de fitness sporu açısından son derece önemli bir bulgu olarak öne çıkar. EMS sisteminin bu noktada sağladığı en büyük avantaj istenilen kas gruplarının çalıştırılmasını sağlayabilmektir. Böylece kas sisteminin dengeli bir şekilde gelişmesi de sağlanmış olur.

Ems ile Eklemlere Baskı Yapmadan Gelişim

Eklem tedavisi gören kişilerde ağırlık kaldırılması gibi durumlar zaman zaman sakıncalı bir hal alabilmektedir. Bu nedenden dolayı tedavi gören kişilerde ağırlık kaldırılması sınırlandırılabilmektedir. EMS fitness sistemi ile eklemlerinize yük bindirmeden antrenman yapmanız mümkün hale gelecektir. Ayrıca eklem tedavisinde de aktif olarak kullanılmakta olan bir yöntemdir.

Ems Fitness ile Yağ Yakımı Oldukça Hızlıdır.

Hızlı Yağ Yakmak için tercih edilen Ems Fitness

Daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi EMS sistemi yağ yakılmasında son derece etkili ve hızlı bir yöntem olarak bilinmektedir. Atp Depolarını hızlı boşaltarak yağ yakım sürecini etkili bir şekilde hızlandırmaktadır. 4 Antrenman Şiddetini 25 Dakikada Alır ve bunu eklemlere baskı yapmadan kolaylıkla elde edersiniz.

Ems Vücut Duruşunu Hızlı Bir Şekilde Düzenliyor.

Ems Fitness ile Dik Bir Duruş!! 25 Dakikada Fit Ol!!

Vücutta kritik öneme sahip olan tüm kas gruplarına doğrudan etki etme özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde duruş bozukluğu bulunan kişilerde tedavi amaçlı olarak kullanılabilmektedir. Düzenli bir şekilde ve doğru yöntemler izlenerek kullanıldığı takdirde duruş bozukluğunu ortadan kaldırmaya yardımcı olduğunu söylemek mümkündür.

Ems İle Kas Gelişimide Oldukça Hızlı ve Etkilidir

            EMS, ana kas gruplarına doğrudan etki ederek kas yapılmasına yardımcı olur.

Sakatlık sonrası kuvvet gelişimi için Ems Fitness

Spor esnasında yaşanılan sakatlıkların ardından rehabilitasyon süreci son derece önemli bir nokta olarak öne çıkmaktadır. Sporcularımıza Eklemlere baskı yapmadan tekrar eski kuvvet fazlarının gelişimi ve rehabilitasyonda da EMS sistemi kullanılmaktadır.

Selülitlere Son Ems Sitemi ile Selülitlerinizden Kurtulun

            Selülit günümüzde özellikle de kadınların sıkça şikayetçi olduğu bir durum olarak öne çıkmaktadır. EMS sistemi sayesinde selülitlerin ortadan kaldırılması ve buna bağlı olarak oluşan estetik kaygıların giderilmesi mümkündür. Bu nedenle birçok kişi bölgesel olarak EMS sistemini kullanmaktadır.

Dayanıklılık gelişir

EMS sistemi kullanılarak yapılan ameliyatlarda kaslar, normalde olduğundan çok daha fazla kasılmaktadır. Bu nedenle kaslar daha çabuk yorulurlar ve dayanıklılık antrenmanları daha çabuk biter. Ayrıca dayanıklılığın arttırılmasına da yardımcı olur.

-63%
1,000.00 2,500.00 
-40%
1,500.00 
-20%
500.00 1,800.00