Antalya Fitnes Salonu | Transform Gym

Tranasfrom Gym & Cafe Profesyonel Antrenörler Eşliğinde Oluşturulan Ücretsiz Fitness Programları ile Vücut Geliştime, Hızlı Kilo Verme, Sıkılaşma, Kilo Alma, Hacim Kazanma, Kilo Yönetimi. Spor, Sağlık, Beslenme, Egzersiz, Antrenman.

Kilo Verme | Sıkılaşma

Kilo Alma | Hacim Kazanma

Antalya Zumba Dans

Zumba, dans ederek kilo verme ve sıkılaşmanın en keyifli yoludur. Son zamanlarda popülerliğini sürekli koruyan eğlenceli bir kardiyo çalışmasıdır. Grup ders çalışması olarak motivasyonu yüksek, eğlenceli ve ideal kilo değişim hedeflemesinde etkili sonuç vermektedir.

Antalya Zumba Grup ders eğitim programları ile birlikte, hem dans eder, hem sağlıklı bir form kazanımı ve kondisyon elde edersiniz. Etkili dans figürlerini eğlenerek öğrenmenize olanak sağlar. Günlük hayatın stresinden eğlenceli bir şekilde uzaklaşırken aynı zamanda kendinizi daha mutlu hissetmenize olanak sağlayacaktır.Katı kuralları olmayan, tamamen dans ederken keyif almanıza odaklanır.

Antalya Zumba Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Sizler İçin Hazırlamış Olduğumuz Antalya Zumba Dans, Grup Ders Eğitim Programı Yazımıza Geçebilirsiniz.

Antalya Pilates Salonu

Bayanlara özel Antalya Pilates stüdyosu, bayan hoca eşliğinde grup ders eğitim programı uygulanmaktadır. Pilates vücudu sağlıklı ve dengeli bir şekilde geliştirir. Esneme egzersiz hareketleri, kas yapılarını şekillendirerek forma sokar. Vücudumuzun asimetrisini düzelterek, sağlıklı bir duruş elde etmemize olanak sağlar.

Pilates, profesyonel sporcular, hamileler, yaşlılar, skolyoz, bel fıtığı, boyun fıtığı gibi omurga rahatsızlıkları olanlar, eklem, kas, tendon sakatlığı geçirmiş olanlarda dahil olmak üzere, çok geniş yaş ve fiziksel durum aralığındaki insanlar tarafından tercih edilmektedir. 

Antalya Reformer Pilates

Reformer pilates, özellikle eklemlere baskı yapmadan, güçlü bir kas yapısı geliştirmekte, oldukça etkili bir yöntemdir. Aletli pilates çalışması ile 100 farklı egzersiz hareketi yapılabilmekle beraber, kas dayanıklılığı, laktak konsantrasyonu, pelvik eklem stabilitesi, denge, koordinasyon gibi birçok konuda büyük bir öneme sahiptir ve vücudun belirli bölgelerindeki kas gruplarını çalıştırmaya olanak sağlar.

Antalya Reformer Pilates | Transform Gym
Antalya Reformer Pilates | Transform Gym
  • Kişiye daha iyi bir duruş, zarafet ve esneklik kazandırır.
  • Skolyoz gibi eklem ve omurga problemlerinin tedavisinde oldukça faydalı. Omurga kaslarınızı çalıştırırarak duruşunuzu düzeltir.
  • Reformer pilatesin kan dolaşımını hızlandırarak, hızlı kilo verme ve yağ yakmanızı sağlar, kalori yakma oranınız artar ve kaslarınız güçlenir.
  • Sırt ve bel ağrılarınının, tedavisinde etkili bir destekçidir.

Reformer Pilates Antalya Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin, Sizler İçin Hazırlamış Olduğumuz Reformer Pilates Nedir? Yazımıza Geçebilirsiniz.

Antalya Kilo Verme Ve Sıkılaşma Grup Dersi | Body Pump

Body Pump, Tüm dünyada milyonlarca tutkunu olan, vücudun denge ve koordinasyon temelini güçlendirerek, tüm kasları etkin bir şekilde çalıştırır. Dumbbell ağırlıkları ile çalışmanın yanı sıra tekme ve yumruk hareketlerini bünyesinde barındıran tempolu spor aktivitesidir. Kardiyovasküler bir antrenman çalışma prensibi ile temposu ve çalışma ritmi yüksek etkin yağ yakımı ve sıkılaşma hedefli ders programıdır.

Body Pump Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin, Body Pump İle Kilo Verme Yöntemleri Yazımıza Geçebilirsiniz.

Antalya MuayThai

Antalya MuayThai | Transform Gym
Antalya MuayThai | Transform Gym

MuayThai,Uzun yıllardır ringlerde uygulanan, tam temaslı karşılaşmalar çerçevesinde etkili, stratejik ve defans olgularına sahip bir spor dalı olan Muay thai eğitim programını, Muay Thai federasyon başkanı, özel kalem sekleteri, ayrıca 5. Kademe teknik direktör olan Ömer  hocamız ile profesyonel eğiyim programımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Muay Thai Federasyonu 5. Kademe Teknik Direktör, Ömer Işık “düşününki ringtesiniz ve rakibinizle üç raunt, çarpı üç dakikadan, toplam dokuz dakikalık bir savaşınız var, karşınızdaki gücün boyutunu, dayanıklılığını ne kadar patlayıcı ve yıpratıcı olduğunu, kestiremiyorsunuz, tek yapmanız gereken şey onunla mücadele etmek, ona dayanmak ve doğru zamanda doğru vuruşu yaparak öne geçmektir. Tüm bu savaş sırasında ise soğukkanlı olmak, zamanı iyi yönetmek, gücünüzü iyi dengelemek, strese ve korkuya yenik düşmeden ruhsal ve bedensel olarak dimdik durmak zorundasınızdır. Muay thai öğretisi size bu alışkanlıkların tamamını kazandıra bilmektedir.

Antalya MuayThai Çocuk Grup Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Antalya MuayThai | Çocuklar İçin

Antalya MuayThai, Taktik saldırı ve savunma sporu hakkında daha detaylı bilgi almak ve eğitim progmalarına dahil olmak için tıklayınız.