EMS Fitness, Ems Nedir?

Ems, etkili bir elektriksel kas uyarımı teknolojisidir. Günümüz standart egzersiz çalışmaları ile en derin kas gruplarını etkili bir şekilde harekete geçirir. Hız, güç ve dayanıklılık artışına yönelik foksiyonel antrenmanlara imkan sağlayabildiği gibi, anti bakteriyel gym suit sayesinde tüm kas gruplarını farklı şiddet ve performans ile çalıştırabilir.

Kişinin performans kriterleri ve hedeflerine yönelik özel programlama imkanı sağlar. Hiçbir performans ve güç limiti olmaksızın herkes için maksimum antrenman etkisi sağlar.

Teknoloji Seninle

Kişiye Özel Programlanan, Antibakteriyel, Giyilebilir Teknoloji Gym Suit İle Her Alanda Birebir Yapılır. 

Ems İle 25 Dakika Da FİT OL!!

Yoğun İş Temposu İle Günlük Hayatta Spor Yapma Fırsatı Bulamayanlar İçin Hızlı Ve Etkili Bir Şekilde Vücut Şekillendirme İmkanı SunanEtkili bir Gelişim Sistemidir.

İLETİŞİM

Ems İle Kronik Ağrılara Son

Sağlık İçin Spor

Ems Spor Antrenmanı İle Birden Fazla Kas Grubunuz Çalıştığı İçin Aşırı Yüklenmelere Gerek Kalmadan 25 Dakikalık Antrenmanda 5-6 Saat Antrenman Etkisi Alırsınız.

Kas Dengesizliğinden Kaynaklı  Oluşan Bel Fıtığı, Diz Ağrıları, Mobilite Problemleri Gibi Birçok Ağrı Tedavisinde Herkesin Tercih Ettiği Bir Tedavi Ve Spor Sistemidir. 

Transform Gym

EMS nedir, Ne İşe Yarar, Faydaları Nelerdir?

Elektriksel Kas Simülasyonu Olan EMS, Etkili Bir Elektriksel Kas Uyarımı Teknolojisidir. Günümüz Standart Egzersiz Çalışmaları İle En Derin Kas Gruplarını Etkili Bir Şekilde Harekete Geçirir.

Hız, Güç Ve Dayanıklılık Artışına Yönelik Foksiyonel Antrenmanlara İmkan Sağlayabildiği Gibi, Antibakteriyel Gym Suit Sayesinde Tüm Kas Gruplarını Farklı Şiddet Ve Performans İle Çalıştırabilir.

Kişinin Performans Kriterleri Ve Hedeflerine Yönelik Özel Programlama İmkanı Sağlar. Hiçbir Performans Ve Güç Limiti Olmaksızın Herkes İçin Maksimum Antrenman Etkisi Sağlar.

  Hizmetlerimiz

Ems Fitness  Nedir?

Ems nedir?

Ems Nedir? Transform Ems Fitness

Electro Muscle Stimulation, Vücudu, Dışarıdan Kasları Uyarmak Amaçlı Üzerinde Elektrotlar Bulunan Vision Body Gym Suit Son Teknoloji Kıyafet Giydirilerek Yapılan Ve Cihaz Yardımıyla Beyne Aldırış Etmeden Elektrotlar Aracılığı İle Sinyal Gönderilen Bir Sistemdir.

Kaslar Beyinden Bir Uyarana Gerek Kalmadan, Bu Sinyaller Vasıtasıyla, İstemsiz Olarak Kasılma Gösterir. Kaslar Bu Sinyalin Gelmiş Olduğu Kaynağı Belirleyemez Ve Reaksiyona Girer. EMS De Dışarıdan Ekstra Sinyal Göndererek Kasların Kasılma Seviyesini Arttırır.  Bu Sayede Kasın Gelişim Süreci Etkili Bir Şekilde Kısalır Ve Böylelikle 6 Saatte Aldığınız Etkiyi 25 Dakikada Alırsınız.

Alışılagelmiş Antrenmanlarda Vücutta Bulunan Derin Kas Gruplarını Harekete Geçirmek Oldukça Güçken EMS İle Oldukça Etkili Ve Pratiktir.

Alman Teknolojisi, EMS Gym Suit Özel Elbisesi Sayesinde 10 Ana Kas Grubunu Aynı Anda Çalıştırırken En Derin Kas Fibrillerini De Uyararak Tüm Kas Gruplarını Da Bu Çalışmaya Dahil Eder.

Bilinen Antrenmanlarla En Derin Kas Gruplarına Ulaşmak İçin Kas Ve Eklemlere Oldukça Yük Bindirmek Zorundasınızdır. Bu Sebeple Kısa Süre Sonra Eklem Ve Omurga Sakatlanmalarına Sebep Olabilmektedir. Fakat EMS Fitness İle Sakatlanma Riskinizi Azaltarak Pratik Ve Etkili Bir Şekilde

Ems Ne Sıklıkla Yapılıyor?

Elektrikli kas uyarım sistemi olarak bilinen EMS haftada 2 veya 3 seans, 25 dakikalık egzersiz programları şeklinde yoğun iş temposu ile günlük hayatta spor yapma fırsatı bulamayanlar için hızlı ve etkili bir şekilde vücut şekillendirme imkanı sunan egzersiz türüdür.Profesyonel eğitmenler eşliğinde size yönelik hazırlanan egzersiz programları ile kısa sürede vücudunuzu EMS ile istediğiniz forma kolaylıkla ulaştırabilirsiniz.

Ems Uygulama Alanları!

EMS fitness spor salonlarında, güzellik ve sağlıklı yaşam merkezlerinde, rehabilitasyon ve tıp merkezlerinde, fizik tedavi alanlarında oldukça aktif olarak kullanılmaktadır. Gündelik spor aktivitelerinde sporu hayatının bir parçası olarak gören herkes günlük egzersiz programlarına ek olarak EMS fitness kullanmaktadır.

Kimler EMS Yapabilir?

Fizyoterapistlerin oldukça aktif kullandığı EMS sistemi, eklem bölgelerindeki kas gelişimi, kas dengesizliğinden kaynaklı postür bozukluğu tedavilerinde, hedefe yönelik egzersizler için tercih edilen aktif bir yöntemdir. Yeni nesil EMS teknolojisi fizik tedavi gibi birçok alanda yeni bir boyut olmakla birlikte tedavide olumlu sonuçlar oldukça fazla gözlenmiş ve sporun tüm alanlarında kabul görmüştür.Spor merkezlerinde kişisel antrenörler, vücudun kas gelişimi ya da yağ yakımı, bağ dokunun sıkıştırılması için yeni nesil EMS teknolojisini kullanırlar.Sporcular güçlerini, hızlarını ve kas oranlarını geliştirmek için EMS sisteminden faydalanabilir.Muay Thai Ems İle Savunma Kuvvetinizi Güçlendire bilir Denge ve balans çalışmalarıyla Taktik Saldırı ve Defans yeteğinizi geliştirebilirsiniz.Ems İle Mulakatlara Hazırlık ; Kuvvet ve Performans Çalışmaları İçin Oldukça Etkilidir. Kısa Sürede Hazırlık İçin oldukça elverişli olan ems ile Dende ve Balans çalışmalarıyla hazırlık çalışmaları yapabilirsiniz.

Kimler EMS Yapamaz?

Hamileler-Epilepsi hastaları-Kalp pili olanlar-Kanser hastaları kesinlikle bu sistemi kullanmamalıdır.Bu hastalıklara sahip olmayan sağlıklı bireylere hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Ne Kadar Süreyle Ems Yapılmalı?

Diğer spor dallarında olduğu gibi EMS’yi de düzenli olarak yaptığınız takdirde çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Yeni nesil EMS teknolojisi düzenli yapıldığı takdirde selülit sorunlarına çare olan bir yöntem olmasının yanı sıra kilo verme, sıkılaşma ayrıca fıtık gibi sorunlar için de rahatlatıcı bir çözüm odağıdır.

Neden EMS Yapmalıyım, Ems Antrenmanının Faydaları?

EMS sağlık, fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında yıllardır yaygın ve etkili bir şekilde kullanılırken, spor sektörüne de dahil olarak her geçen gün farkındalığı günden güne artan bir sistem olmuştur.

EMS antrenmanı ile hızlı kilo verirsiniz. EMS antrenmanı ile yağ yakımı oldukça hızlı ve etkilidir. Antrenman sonrası kalori yakımınız alışa gelmiş antrenman programlarının aksine oldukça fazladır.

Diyet programı ile birlikte sağlıklı ve hızlı kilo verebilirsiniz. EMS antrenmanı ile kas kütleniz artarak hacim kazanırsınız. EMS spor antrenmanı ile birden fazla kas grubunuz çalıştığı için aşırı yüklenmelere gerek kalmadan 25 dakikalık antrenmanda 5-6 saat antrenman etkisi alırsınız.

Gym suit elbise ile hipertrofi oldukça etkili ve hızlı gelişir.

EMS fitness ile kas dengesizliğinden kaynaklı postür bozukluklarını dengelersiniz. EMS eklem ve omurga problemlerinde oldukça etkili bir düzenleyici sistemdir. Eklem bozukluklarından dolayı oluşan bel fıtığı, diz ağrıları, mobilite problemleri gibi birçok ağrı tedavisinde herkesin tercih ettiği bir tedavi ve spor sistemidir.

Ems Programları Nasıl Belirleniyor?

Transform Gym EMS , en son alman teknolojisi olan Vision Body sistemi ile donatılmış, antibakteriyel gym suit kıyafetleri ve alanında uzman antrenörlerimiz ile birlikte, kişiye özel egzersiz egzersiz dizaynı hazırlanmaktadır.

Alanında uzman antrenörlerimiz kişinin fonksiyonel testleri ve vücut komposizyonunu belirlemek için yapılan test materyalleriyle birlikte üyemize en uygun özel çalışma programını belirlemektedir.

Böylelikle yaşanılan vücut sorunları belirlenerek hızlı ve etkili bir sonuç alınmaktadır. Sadece 25 dakika gibi kısa süre de 3000 kalori yakarak, etkili ve hızlı bir şekilde hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

EMS Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Kişiye özel yapılan antrenman programları ile düzenli yapıldığı taktirde 2 veya 3 haftalık süreç içerisinde EMS ile gözle görülür sonuçlar olduğu gözlemlenmiştir. EMS antrenmanlarınıza düzenli devam ettiğiniz taktirde 2 ve 3 ay arasında etkili sonuçlar alarak vücudunuz istediğiniz görünüme ulaştırabilirsiniz. EMS programına ek olarak, beslenme ve yapılabilecek diğer egzersiz türleri de bu süreci hızlandırmaktadır.

Yapılan egzersizler sırasında beyin, kasların kasılmasını sağlayan elektrik sinyalleri gönderir. EMS sistemi, beynin kaslara gönderdiği elektrik sinyallerini dışarıdan yoğun olarak göndererek kasların daha çok kasılmasının sağlar. Bu uyarılar doğrultusunda kasılan kaslar ve uyarılması zor olan kaslar da harekete geçer. Bu sistem ile birlikte kaslar uyarıldığı için, ağırlık kullanılmadan ve eklemler zarar görmeden yoğun ve sağlıklı bir şekilde çalışır. Haftada 2 veya 3 seans, 25 dakikalık antrenman programı ile birlikte daha kısa sürede, sağlıklı ve etkili bir sonuç alınmaktadır.

Ems, Nasıl Çalışır?

Normal egzersiz ve antrenman programlarından çok daha farklı kas gruplarına ve çok daha kısa sürede uygulandığı için oldukça etkilidir.

Yapılan 25 dakikalık egzersiz, uzun saatler(4-6 saat) yapılan antrenmanlara eş değerdedir. Alman teknolojisi Vision Body sistemi ile Antibakteriyel Gym Suit özel kıyafet giydirilerek yapılan ileri seviye teknolojik bir sistemdir.

Uzun antrenmanlar da ayrı ayrı kas grupları çalışır fakat EMS antrenmanıyla tüm kas grupları aynı anda çalışır.

-29%
Orijinal fiyat: 4,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,200.00 ₺.
-20%
Orijinal fiyat: 5,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,000.00 ₺.
-27%
Orijinal fiyat: 2,200.00 ₺.Şu andaki fiyat: 1,600.00 ₺.