Transform Gym

Profesyonel eğitmenler eşliğinde kalite standartlarına uygun, kişinin sağlığı ve güvenliği göz önünde bulundurularak, Endurans çalışmaları yapıyoruz, pliyo metrik egzersizlerle birlikte balans ve denge çalışmaları,Yapilan bu düzeltici egzersizlerle mobilite problemlerinden kaynaklı diz, ayak bileği özellikle bel ağrıları gibi sorunlar için egzersiz programları uyguluyoruz.

Test materyallerimiz doğrultusunda kişinin hedefine yönelik oluşturulan egzersiz programları doğrultusunda;

Transform Gym
Transform Gym

EMS FİTNESS

Medikal Fitness

Vücut Geliştirme

Reformer Pilates

Mat Pilates

Tabata (Kilo Verme ve Sıkılaşma)

Zumba

Muay Thai

Çocukların Kordinatif Yetilerini Geliştirmeye yönelik egzersiz programları

KİLO VERMEK İSTİYORUM?

KİLO ALMAK İSTİYORUM?

GRUB DERS EĞİTİM PROGRAMLARI

Zumba Bayanlara Özel Grub Dersi

Zumba, dans ederek kiloverme ve sıkılaşmanın en keyifli yoludur. Son zamanlarda popülerliğini sürekli koruyan eğlenceli bir kardiyo çalışmasıdır. Grupders çalışması olarak motivasyonu yüksek, eğlenceli ve ideal kilo değişim hedeflemesinde etkili sonuç vermektedir.

Transform Gym Zumba Grupders eğitim programları ile birlikte, hem dans eder, hem sağlıklı bir form kazanımı ve kondisyon elde edersiniz. Etkili dans figürlerini eğlenerek öğrenmenize olanak sağlar. Günlük hayatın stresinden eğlenceli bir şekilde uzaklaşırken aynı zamanda kendinizi daha mutlu hissetmenize olanak sağlayacaktır.Katı kuralları olmayan, tamamen dans ederken keyif almanıza odaklanır.

Antalya Zumba Hakkında Daha Detaylı Bilgi İçin Sizler İçin Hazırlamış Olduğumuz Antalya Zumba Dans, GrupDers Eğitim Programı Yazımıza Geçebilirsiniz.

Mat Pilates

Bayanlara özel Antalya Pilates stüdyosu, bayan hoca eşliğinde grup ders eğitim programı uygulanmaktadır. Pilates vücudu sağlıklı ve dengeli bir şekilde geliştirir. Esneme egzersiz hareketleri, kas yapılarını şekillendirerek forma sokar. Vücudumuzun asimetrisini düzelterek, sağlıklı bir duruş elde etmemize olanak sağlar.

Pilates, profesyonel sporcular, hamileler, yaşlılar, skolyoz, bel fıtığı, boyun fıtığı gibi omurga rahatsızlıkları olanlar, eklem, kas, tendon sakatlığı geçirmiş olanlarda dahil olmak üzere, çok geniş yaş ve fiziksel durum aralığındaki insanlar tarafından tercih edilmektedir. 

Reformer Pilates

Reformer pilates, özellikle eklemlere baskı yapmadan, güçlü bir kas yapısı geliştirmekte, oldukça etkili bir yöntemdir. Aletli pilates çalışması ile 100 farklı egzersiz hareketi yapılabilmekle beraber, kas dayanıklılığı, laktak konsantrasyonu, pelvik eklem stabilitesi, denge, koordinasyon gibi birçok konuda büyük bir öneme sahiptir ve vücudun belirli bölgelerindeki kas gruplarını çalıştırmaya olanak sağlar.

  • Kişiye daha iyi bir duruş, zarafet ve esneklik kazandırır.
  • Skolyoz gibi eklem ve omurga problemlerinin tedavisinde oldukça faydalı. Omurga kaslarınızı çalıştırırarak duruşunuzu düzeltir.
  • Reformer pilatesin kan dolaşımını hızlandırarak, hızlı kilo verme ve yağ yakmanızı sağlar, kalori yakma oranınız artar ve kaslarınız güçlenir.
  • Sırt ve bel ağrılarınının, tedavisinde etkili bir destekçidir.

Reformer Pilates Antalya Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin, Sizler İçin Hazırlamış Olduğumuz Reformer Pilates Nedir? Yazımıza Geçebilirsiniz.

Tabata İnterval Grub Ders

Transform Gym | Tabata İNTERVAL ANTRENMAN

Tabata İnterval Antrenman Modeli Adını 1960 Yıllar Da Sporcular Üzerinde Araştırma Yapan Izumi Tabata’dan Alınmıştır.Bir Diğer İsmiyle Tabata Protokolü Olarak Da Bilinmektedir.

2 Grub Üzerinde  Yapılan Tabata  Araştırmalarında  1. Grub; Belli Bir Ritmik Tempoda Ve Orta Şittedde Kardiyo Antrenmanı Yaparken 2. Grub; 5 Dakikalık Yüksek Tempolu İnterval Antrenman Çalışması Yapıyor.

Araştırma Sonuçları İnterval Antrtenman Modeli Yapan Sporcuların 36 Saat Boyunca Yağ Yakım Süreçlerinin Devam Ettiğini Göstermektedir. İnanılmaz Derecede Şaşırtıcı Bu Sonuçlar Kilo Vermek Ve Sıkılaşmak İçin Antrenman Modellerinize İnterval Çalışmalar Eklemenin Süreci Fazlasıyla Etkilediğini Göstermektedir. 

MUAY THAİ | THAİ BOKS

Muay Thai | Transform Gym
Antalya MuayThai | Transform Gym

MuayThai,Uzun yıllardır ringlerde uygulanan, tam temaslı karşılaşmalar çerçevesinde etkili, stratejik ve defans olgularına sahip bir spor dalıdır.

Düşününki ringtesiniz ve rakibinizle üç raunt, çarpı üç dakikadan, toplam dokuz dakikalık bir savaşınız var, karşınızdaki gücün boyutunu, dayanıklılığını ne kadar patlayıcı ve yıpratıcı olduğunu, kestiremiyorsunuz, tek yapmanız gereken şey onunla mücadele etmek, ona dayanmak ve doğru zamanda doğru vuruşu yaparak öne geçmektir. Tüm bu savaş sırasında ise soğukkanlı olmak, zamanı iyi yönetmek, gücünüzü iyi dengelemek, strese ve korkuya yenik düşmeden ruhsal ve bedensel olarak dimdik durmak zorundasınızdır. Muay thai öğretisi size bu alışkanlıkların tamamını kazandıra bilmektedir.