Body Pump İle 1 Günde 700 Kalori

Body Pump Nedir?

Transform Gym
Transform Gym

Body pump, tüm dünyada milyonlarca tutkunu olan, vücudun denge ve koordinasyon temelini güçlendirerek, tüm kasları etkin bir şekilde çalıştırır. Dumbbell ağırlıkları ile çalışmanın yanı sıra tekme ve yumruk hareketlerini bünyesinde barındıran tempolu spor aktivitesidir. Kardiyovasküler bir antrenman çalışma prensibi ile temposu ve çalışma ritmi yüksek etkin yağ yakımı ve sıkılaşma hedefli ders programıdır.

Çok tekrar ile hafif ve orta ağırlıkların kullanıldığı body pump size fullbody vücut antrenmanı sunar. Verimli geçen antrenman programından sonra 700 kalori yakabilirsiniz.

Eğitmen eşliğinde motive edilerek yüksek tempolu ritmik çalışma programı ile bilimsel olarak desteklenen, hareketler ve teknikler aracığı ile size koçluk yapılmaktadır. Daha fazlasını yapabilmeniz için motive edilerek etkin ve hızlı bir şekilde ideal kilo değişim hedeflerinizi gerçekleştirirsiniz.

Body Pump İle Kilo Verme Ve Sıkılaşma

Body Pump Grup dersleri, hızlı bir şekilde kilo vermek için oldukça etkilidir. Motivasyonla cesaretlendirilerek etkili bir tüm vücut interval kardiyo antrenmanı yaparsınız. Ayrıca metabolizmamızı hızlandırarak, fazla kalori yakmanızı hızlandırırsınız. Böylelikle kalori açığı yaratarak vücutta depolanan yağ depolarını yakar, sıkılaşır, forma girerek etkili bir şekilde kondsiyon elde edersiniz. Düzenli yapılan egzersizler, kalp damar, sağlı ile birlikte metabolizma ve hormonların dengeli çalışabilmesi için oldukça faydalı bir spor sınıfıdır.  Antalya Body pump ve bu gibi tepmosu yüksek interval antrenmanlarla hayatınızda aktif ve enerjik olursunuz. Motivasyonu yüksek enerji dolu spor programı.

Kafeinin Spor Performansı üzerindeki etkisi | Transform Gym
Kafeinin Spor Performansı üzerindeki etkisi | Transform Gym

Sağlıklı ve formda kalmak için, fiziksel aktivitelerinize önem gösterin. Antalya Body pump

Kilo Vermek için Doğal Supplement Kullanın!!

Spor önce içilen kahvenin kilo verme hızını etkili bir şekilde arttırmasının yanı sıra, spor aktivitenizin de performans güç ve dayanıklılık sağlayarak keyifli geçmesini sağlamaktadır. Spor öncesi kahve ile yeryüzünde bulunan en doğal uyarıcı etkiye sahip, madde olan kafeini alırsınız.

Kahve, Yağ Yakıcı Bir Suplementtir! Yapılan birçok araştırma gösteriyor ki, sağlık üzerinde faydası saymak ile bitmeyen kahve, fiziksel spor aktivitelerine de yarar sağlıyor. Spor öncesinde tüketilen 1 fincan taze öğütülmüş çekirdek kahvenin antrenman süresini uzatarak, toplanma hızını arttırdığı görülmüştür. Büyük kas gruplarına yönelik güç antrenman programlarında %20 ye varan performans artışı sağlayarak. Antrenman programınızın daha keyifli ve bir o kadar da etkili geçmesini sağlar..

Kahve içerisinde bulunan yoğun kafein maddesi ile adrenalin hormonu seviyesini arttıran bir içecektir. Egzersiz öncesi içilen 1 fincan kahve nin beyne giden ağrı ve yorgunluk hissini bloke ederek, egzersiz sonrası kendimizi iyi hissetmemizi sağladığı saptanmıştır. Ayrıca, kandaki yağ hücrelerine taşınan adrenalin hormonu, depolanan fazla yağların yakımını kolaylaştırarak, etkili bir şekilde kilo vermenizi destekler.

Çinli Araştırmacıları Kahvenin İçinde Bulunan Kafenin Kalır Yıkama Yardımcı Olduğunu Ortaya Çıkardı Şimdiki Huasong Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi’nden Bilim İnsanları Araştırmacılar Kafeinin Hem İşte Etkilediğini Hem De Oksitosin Salınımını Arttırarak Kalori Yakımını Hızlandırdığı Kanıtladı Kafeinin Kilo Kaybı Sağladığı Biliniyordu Ancak Bu Araştırma Kafeinin Metabolizma Üzerindeki Etkilerini Ortaya Çıkarması Açısından İlk Olma Niteliğini Taşıyor Ekibin Başında Yer Alan Profesör Guo zhang 2 Hafta Boyunca Kafein İğnesi Yapılan Farelerin Daha Az Yediğinin Ve Döner Tekerleklere Daha Aktif Olduğunu Görüldüğünü Belirtti Ve Kafeinin Obezite Karşıtı Oksitosin Hormonunun Üretilmesinde Katalizör İşlevi Gördüğünü Altını Çizdi.

Kilo verme yöntemleri ile ilgili nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyor ve sağlıklı kilo verme yöntemleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız “ Definasyon Dönemi” yazımıza geçebilirsiniz.

-29%
Orijinal fiyat: 4,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,200.00 ₺.
-20%
Orijinal fiyat: 5,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,000.00 ₺.
-27%
Orijinal fiyat: 2,200.00 ₺.Şu andaki fiyat: 1,600.00 ₺.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

 

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki kişilerden birine tıklayın.

× Canlı Destek