Reformer Pilates Nedir, Faydaları Nelerdir?

Reformer Pilates Antalya

Reformer pilates, özellikle eklemlere baskı yapmadan, güçlü bir kas yapısı geliştirmekte, oldukça etkili bir yöntemdir. Aletli pilates çalışması ile 100 farklı egzersiz hareketi yapılabilmekle beraber, kas dayanıklılığı, laktak konsantrasyonu, pelvik eklem stabilitesi, denge, koordinasyon gibi birçok konuda büyük bir öneme sahiptir ve vücudun belirli bölgelerindeki kas gruplarını çalıştırmaya olanak sağlar.kişiye daha iyi bir duruş, zarafet ve esneklik kazandırır.

Özellikle Vücudun Çekirdeği Diyebileceğimiz Pelvik Taban Kasları, Karın Kasları, Omurga Ve Sırtı Güçlendirir. Düzenli Yapılan Egzersizlerle, Postürel Kaslarınız Kuvvetlendirilir, Kas Dengesizliğinden Doğan Duruş Bozukluğu Ve Kronik Ağrılar Gibi Şikayetlerini Etkili Bir Şekilde İyileştirir.

Reformer Pilates Üyeliği İle Birlikte, Ücretsiz Global Postür Analizi, Vücut Yağ, Kas, Protein ve Mineral Oranlarınız Her Ay Düzenli Olarak Yapılmaktadır.

Randevu Al

Kimler Reformer Pilates Yapabilir?

Profesyonel Sporcular, Hamileler, Yaşlılar, Skolyoz, Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı Gibi Omurga Rahatsızlıkları Olanlar, Eklem, Kas, Tendon Sakatlığı Geçirmiş Olanlarda Dahil Olmak Üzere, Çok Geniş Yaş Ve Fiziksel Durum Aralığındaki İnsanlar Tarafından Tercih Edilmektedir. Transform Gym

Mat Pilates Antalya

KİŞİYE ÖZEL HİZMETLER

Sağlık İçin Spor!!

-29%
Orijinal fiyat: 4,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 3,200.00 ₺.
-20%
Orijinal fiyat: 5,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 4,000.00 ₺.
-27%
Orijinal fiyat: 2,200.00 ₺.Şu andaki fiyat: 1,600.00 ₺.
×

 

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki kişilerden birine tıklayın.

× Canlı Destek